Dzień Mamy i Taty w grupie "Biedronek"

27 maja grupa „Biedronki” wspólnie z rodzicami obchodziła wyjątkowe święta jakimi są Dzień Mamy i Dzień Taty. Połączyliśmy te dwa święta, by celebrować je razem w rodzinnej atmosferze. Dzieci z grupy Biedronki bawiły swych wspaniałych gości pokazem umiejętności tanecznych, rytmicznych, wokalnych i recytatorskich. Rodzice w ogromnym skupieniu i wzruszeniu słuchali życzeń w wykonaniu swoich pociech i niejedna łezka pojawiła się w rodzicielskim oku. Uczucia dzieci znalazły swój wyraz w ofiarowanych rodzicom upominkach, podziękowaniach, najlepszych życzeniach, a przede wszystkim gorących uściskach i rodzinnej radości. Po części artystycznej dzieci zaprosiły gości na słodki poczęstunek i wspólną zabawę.