Pożegnanie przedszkola - Tygryski

"Żegnaj przedszkole, na szkołę nadszedł czas. Niech wspomnienia pozostaną, a do przodu biegnie czas".

Jak szybko płynie czas! Tak niedawno witaliśmy Dzieci w przedszkolu, a już nadszedł czas pożegnań. 14 czerwca 2023r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego przez przedszkolaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.

Na początku  Pani Dyrektor złożyła podziękowania rodzicom za całoroczną pomoc oraz wspaniałą współpracę, następnie "Tygryski" zaprezentowały krótki program artystyczny. Występy dzieci, dostarczył Rodzicom i Kadrze Przedszkola wiele wyjątkowych i wzruszających chwil. Dzieci z dumą wystąpiły w roli Przedszkolaków wiedząc, że od września podejmą nowe wyzwania i zadania w szkole. Z życzeniami sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych i obietnicą spotkania za rok, młodsze dzieci pożegnały swoich kolegów.

Życzymy naszym Wychowankom i Ich Rodzicom bezpiecznego, wakacyjnego wypoczynku. Do zobaczenia!!!