Zwycięzcy Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego

Zwyciężyliśmy!!!

w II edycji Marszałkowskiego
Budżetu Obywatelskiego Województwa Opolskiego na rok 2018 !

DZIECI  PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA  W ŁAMBINOWICACH oraz dzieci z następujących placówek w Nysie: Prywatnego Żłobka i Przedszkola „BAJKOWY ŚWIAT”, Przedszkola Nr 9 i Nr 14,  Przedszkola Prywatnego „SMERF” będą realizowały projekt, którego celem jest włączanie nowoczesnych technologii w program edukacji dzieci w wieku przedszkolnym, w przystępnej dla nich formie, poprzez zabawy klockami Duplo i Lego – konstruowanie,  zajęcia z matą edukacyjną - kodowanie oraz programowanie          z pomocą tabletu i sympatycznego Robota.

Dziękujemy serdecznie wszystkim rodzicom i przyjaciołom przedszkola za zaangażowanie i  wsparcie, dzięki  któremu   znaleźliśmy się w gronie laureatów II edycji  Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Opolskiego na rok 2018 !