Piknik rodzinny

Piknik rodzinny 15.06.2018 r.

Piknik rodzinny zapisał się na stałe w kalendarz imprez organizowanych przez Przedszkole w Łambinowicach. Tego roku obchodziliśmy go 15 czerwca.  Celem imprezy było zachęcanie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom pikniku wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju. Pogoda w tym dniu wyjątkowo nam sprzyjała a słońca i prawdziwie wiosennego wiatru nam nie zabrakło.

Tegoroczną imprezę rozpoczęliśmy od występów tanecznych naszych przedszkolaków w języku angielskim. Następnie wspaniałą zabawę wszystkim uczestnikom pikniku zapewnił wodzirej Miron. Nie zabrakło tańców, konkursów dla dzieci i rodzin a także innych atrakcji takich jak: malowanie twarzy przez panią Martę. W czasie pikniku wszyscy mogli zasmakować pysznych domowych ciast, frytek, zapiekanek, lodów, kukurydzy przygotowanych przez rodziców i cały personel przedszkolny.

Festyn uświetnił również dmuchany zamek, a także pokaz strażacki i lanie wody z węża strażackiego.

W miłej atmosferze czas pikniku szybko minął. Z imprezy pozostało wiele fotografii, dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników naszego pikniku.

Wszystkim osobom dziękujemy za cudowną zabawę oraz za zaangażowanie i pomoc.